Santa Hair Salon

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17 MB
  • Version 16.332
  • Dil İngilizce
  • Firma Girl Games
Santa Hair Salon oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yükleyerek kızlarınızın çok severek oynayacakları mükemmel bir oyuna sahip olmasını ve çok eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Santa Hair Salon oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolay bir şekilde yükleyerek kızlarınızın çok severek oynayacakları mükemmel bir oyuna sahip olmasını ve çok eğlenceli zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kızlarınız bu eğlencesine doyum olmayan harika oyun ile çılgın derecede eğlenceli zaman geçirecekler.

Santa Hair Salon oyununda kızlarınız bu akşam düzenlenecek olan yeni yıla merhaba partisin katılacak olan, ancak bir türlü nasıl bir saç modeli uygulayacağına karar veremeyen bir kıza saç modeli uygulama konusunda yardımcı olacaklar. Ona hayal güçlerini ve yaratıcılık yeteneğini kullanarak yeni yıl konseptine uygun olan çılgın saç tasarımları yapacaklar.

Menüde bulunan malzeme ve araç - gereçleri kullanarak güzel kızın saçlarını kesebilecek istediği gibi tarayabilecek, istediği renge boyayabilecek ve istediği şekli verebilecek ve güzel aksesuarlar ile onu süsleyecek. Ona mükemmel bir saç modeli uygulayarak onun yeni yıl partisinin en dikkat çekici kızı olmasını sağlayacak.

Santa Hair Salon indir